سبک زندگی

پنج روش برای ایجاد یک استایل متفاوت و خاص

استایل خاص

ممکن است تا به حال در حین خرید لباس به این فکر افتاده باشید که خیلی شبیه دیگران لباس می پوشید و سپس توی این فکر فرو رفته باشید که یکی از دوستان شما یک استایل خاص و جذاب برای خودش دارد. به احتمال زیاد دوست شما استایلی را انتخاب کرده که خیلی به خودش می آید مهم نیست که چه چیزی می پوشد(برای مثال همیشه یک کمربند پهن برای نشان دادن کمرباریکش روی لباسش میبنده) یا شاید استایل خودش را از طریق خرید کردن از یک فروشگاه با تنوع زیاد که هنوز همه آن را کشف نکردند به وجود آورده باشد.
راه های زیادی وجود دارد که استایل خاصی داشته باشید. در اینجا پنج مورد برای شروع داشتن یک استایل خاص و فریبنده به شما می گوییم.

1.مرزهای خرید خودتان را گسترش دهید.
سخت هست که یک استایل متفاوت و جذاب داشته باشید اگر که لباسهایی شبیه افراد دیگر که در اطراف خود می بینید می پوشید. استایل خودتان را داشتن یعنی کمی از شلوغی بیرون بایستید. خب برای این چکار کنیم؟ اگر می خواهید از فروشگاه هایی خرید کنید ومحدود به این هستید که مسافتی را رانندگی کنید, با خرید آنلاین, محدودیت خرید کردن شما شکسته می شود. و حتی اکثر فروشگاه های آنلاین امکان مرجوع کردن را دارند.
اگر که فروشگاه های اطراف خودتان را به فروشگاه های آنلاین ترجیح می دهید, از بوتیک های کوچکتر و با تنوع بیشتر خرید کنید. شما می توانید اجناسی خوب پیدا کنید و مطمئن باشید که چیزی خریدید که کمتر کسی شبیه آن را دارد. اگر شما واقعا خوش شانس باشید, یک جنس عالی و چندین اکسسوری که می توانید برای جذابتر کردن ظاهرتان استفاده کنید پیدا خواهید کرد. برای مثال, مشکلی وجود ندارد که یک پیراهن سفید که دیگران هم شبیه آن را دارند بپوشید, اگر که همراه با یک کت لاکچری و یک گل سینه زیبا بپوشید.

2.از اکسسوری ها استفاده کنید.
شما نباید برای ایجاد استایل شخصی خودتان فقط به لباس ها متکی باشید. اکسسوری ها را هم امتحان کنید! خانم ها با استفاده از گوشواره های حلقه, گل سینه یا یک دستمال گردن شنل می توانید متفاوت شوید.

3. شخصیت خود را بشناسید.
لباس های شما باید نشان دهنده شخصیت شما باشند. چه تصویری را می خواهید از خود به جهان نشان دهید؟ آیا شما یک فرد هنری هستید؟ کلاسیک؟ رمانتیک؟ به روز و مدرن؟
شما احساس راحتی بیشتری خواهید کرد در لباس هایی که دقیقا متناسب با شخصیتتان هست.

4.پالت رنگ ها را بشناسید.
بهترین رنگها در هر فصل:
. زمستان: رنگ های سرد با طیف روشن به تیره
. بهار: رنگ های گرم و روشن با طیف متوسط به روشن
. تابستان: رنگ های سرد و مات با طیف متوسط به روشن تا طیف متوسط به تیره
. پاییز: رنگ های گرم و مات با طیف متوسط به روشن تا طیف متوسط به تیره
برای مثال, یک خانم با موهای تیره , چشم های قهوه ای و پوست سبزه رنگ های زمستان و بعضی از رنج های رنگ های پاییز با رنگ پوست و موهایش همخوانی دارد.

5.لباس متناسب با اندامتان بپوشید.
مهم نیست چه سایزی هستید. مهم این هست که لباس هایی که می پوشید با اندام شما همخوانی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *